26.10.2020

Добруджанска трибуна

Информационна агенция

В 10 населени места има регистриран само по един кандидат-кмет. Двама са независимите кандидат-кметове, единият – единствен регистриран за селото. Двама кандидат-кметове – в Балчик и в Тервел са заличени. В 5 села БСП и ГЕРБ ще са в пряк двубой. В едно БСП ще се изправи срещу ДПС. В 7 села ГЕРБ ще мерят сили с ДПС

Девет партии и коалиции са издигнали свои кандидати за кмет на Добрич, сочат данните на Общинската избирателна комисия. Това са:

  • Надежда Димитрова Петкова
    ГЕРБ (СДС)
  • Йордан Тошков Йорданов
    ДБГ(ДБГ, НДСВ, ССД, ГН)
  • Йордан Апостолов Апостолов
    „НФСБ/АБВ, ЗС АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ, ЗНС/“
  • 27. Вяра Николова Николова-Момчева
    коалиция Ние, Гражданите
  • 34. Детелина Мирева Симеонова
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 48. Николай Александров Бекяров
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 51. Ивелин Стоянов Иванов
    ВОЛЯ
  • 55. Нежля Неджати Амди-Ганева
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Георги Антонов Петков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Партиите и коалициите, които са регистриали кандидатски листи за общинки съветнници в ОИК-Добрич са Движение за права и свободи – ДПС, Българска демократична общност, Партия на ЗЕЛЕНИТЕ, „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение), ДБГ(ДБГ, НДСВ, ССД, ГН), ВОЛЯ, ПП АТАКА, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, ПП Обединена социалдемокрация, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“, „НФСБ/АБВ, ЗС АЛ.СТАМБОЛИЙСКИ, ЗНС/“, ГЕРБ (СДС), Коалиция „Ние, Гражданите“, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ и ВЪЗРАЖДАНЕ.

Трима кандидати за кмет на Община Крушари са регистрирани в местната Общинска избирателна комисия. Те са:

  • 43. Борислав Диянов Балчев
    ПП ГЕРБ
  • 55. Илхан Юсеин Мюстеджеб
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Здравко Христов Здравков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

За кметове на кметства в общината в ОИК-Крушари са регистрирани:

Бистрец

  • 43. Мюжгян Халилова Арифова
    ПП ГЕРБ
  • 55. Сезгин Аптиш Ибрям
    Движение за права и свободи – ДПС

Ефрейтор Бакалово

  • 55. Семра Ибрямова Халил
    Движение за права и свободи – ДПС

Коритен

  • 43. Стоян Йорданов Стоянов
    ПП ГЕРБ
  • 55. Ерол Мехмед Али
    Движение за права и свободи – ДПС

Лозенец

  • 1. Добрин Атанасов Иванов
    ПП БЗНС
  • 43. Тосун Тосун Аликов
    ПП ГЕРБ
  • 55. Мюзекяр Салим Ахмед
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Месру Мехмед Ахмед
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Полковник Дяково

  • 43. Станка Василева Николаева
    ПП ГЕРБ
  • 55. Исмаил Османов Османов
    Движение за права и свободи – ДПС

Северци

  • 43. Валентина Станчева Йорданова
    ПП ГЕРБ
  • 55. Димка Димитрова Пенева
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Юнер Фикрет Девришев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Телериг

  • 55. Несрин Неджмедин Юмер
    Движение за права и свободи – ДПС

9 са и регистрираните кандидат-кметовете за Община Каварна. Те са:

  • 8. Красимир Атанасов Кръстев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 27. Димитър Йорданов Стойчев
    коалиция Ние, Гражданите
  • 28. Веселина Николова Енчева
    ДВИЖЕНИЕ 21
  • 34. Елена Матеева Балтаджиева
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 51. Миглен Василев Манолов
    ВОЛЯ
  • 56. Нина Георгиева Ставрева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Дарина Василева Маринова
    МК „АТАКА“ (ПП АБВ, ПП АТАКА)
  • 68. Йордан Стоянов Стоянов
    Местна коалиция ГЕРБ (СДС)
  • 69. Милена Михайлова Бончева
    НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ МИЛЕНА МИХАЙЛОВА БОНЧЕВА

Листи с кандидати за общински съветници в Каварна са регистрирали Коалиция „Ние, Гражданите“, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, Партия на ЗЕЛЕНИТЕ, НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ, МК „АТАКА“ (ПП АБВ, ПП АТАКА), Местна коалиция ГЕРБ (СДС), ДВИЖЕНИЕ 21, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ и ВОЛЯ.

Кандидате за кметове на кметства в Община Каварна са регистрирани както следва:

Белгун

  • 8. Маруся Петрова Георгиева
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 68. Благомир Борисов Станев
    Местна коалиция ГЕРБ (СДС)

Българево

  • 8. Илия Василев Колев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 56. Маргарита Атанасова Щерева- Карагюлиева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Георги Янев Георгиев
    МК „АТАКА“ (ПП АБВ, ПП АТАКА)
  • 68. Росица Николова Стефанова
    Местна коалиция ГЕРБ (СДС)

Септемврийци

  • 51. Станимир Недялков Димитров
    ВОЛЯ
  • 56. Николинка Илиева Николова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Ирина Петрова Христова
    МК „АТАКА“ (ПП АБВ, ПП АТАКА)
  • 68. Милен Георгиев Михайлов
    Местна коалиция ГЕРБ (СДС)

В ОИК-Шабла са регистрирани трима кандидат-кметове на Общината

  • 8. Георги Стефанов Георгиев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 43. Мариян Александров Жечев
    ПП ГЕРБ
  • 56. Деян Георгиев Димитров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

10 формации са регистрирали кандидатски листи за общински съветници в Шабла. Те са ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“, ПП АБВ (Алтернатива за българско възраждане), Движение за права и свободи – ДПС, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, Партия на ЗЕЛЕНИТЕ, ПП АТАКА, ВОЛЯ, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ и ПП ГЕРБ.

Кандидати за кметове в единственото шабленско село, в което ще се провеждат местни избори на 27 октомври 2019 г. –  Дуранкулак, са регистрирани трима души:

  • 43. Веселин Славчев Йорданов
    ПП ГЕРБ
  • 53. Зюмбюл Ангелов Медаров
    ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“
  • 56. Красимира Енчева Ялнъзова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Само двама кандидати за кметове са регистрирани в ОИК-Балчик. Това са настоящият кмет Николай Добрев Ангелов ИК Николай Добрев Ангелов и досегашният общински съветник Атанас Илиев Атанасов МК ВМРО (ГЕРБ, СДС).

Осем партии и коалици са регистрирали свои листи с кандидати за общински съветници в Балчик. Те са МК „АБВ-ЗСАС“, МК ВМРО (ГЕРБ, СДС), ВОЛЯ, ПП ДОСТ,  ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“, Движение за права и свободи – ДПС,  БСП ЗА БЪЛГАРИЯ и „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ („Демократи за силна България“ и „Зелено движение“).

Ето и регистрираните кандидати за кметове в Балчишко:

Безводица

  • 53. Димитър Нейчев Димитров
    ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“
  • 55. Милен Младенов Господинов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Александър Георгиев Асенов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 66. Кольо Русев Маврев
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ („Демократи за силна България“ и „Зелено движение“)
  • 71. Марин Димов Дянков
    МК ВМРО (ГЕРБ, СДС)

Гурково

  • 53. Тодор Георгиев Моралийски
    ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“
  • 68. Тодор Иванов Георгиев
    ИК Тодор Иванов Георгиев
  • 71. Милен Цонев Събев
    МК ВМРО (ГЕРБ, СДС)

Кранево

  • 67. Румен Петков Николов
    ИК Румен Петков Николов
  • 71. Атанаска Костадинова Иванова
    МК ВМРО (ГЕРБ, СДС)

Ляхово

  • 55. Реджеб Ибрямов Реджебов
    Движение за права и свободи – ДПС

Оброчище

  • 56. Стоил Илиев Николов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 70. Стефан Георгиев Николов
    МК „АБВ-ЗСАС“
  • 71. Данаил Петров Караджов
    МК ВМРО (ГЕРБ, СДС)

Сенокос

  • 8. Йордан Христов Цвятков
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ
  • 48. Веселин Мирославов Димитров
    ВЪЗРАЖДАНЕ
  • 55. Венцислав Валентинов Василев
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Георги Йорданов Георгиев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 58. Красимир Иванов Георгиев
    Движение ЗАЕДНО за промяна
  • 70. Веселин Христов Вълчев
    МК „АБВ-ЗСАС“
  • 71. Емилия Канева Стоянова
    МК ВМРО (ГЕРБ, СДС)

Соколово

  • 55. Исмаил Ахмед Исмаил
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Анка Димитрова Колева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 66. Шермин Кемал Сюлейман
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ („Демократи за силна България“ и „Зелено движение“)
  • 70. Минко Маринов Попов
    МК „АБВ-ЗСАС“
  • 71. Марчо Марев Митев
    МК ВМРО (ГЕРБ, СДС)

Стражица

  • 55. Шукри Али Шукри
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 71. Енвер Мюзелефов Куртев
    МК ВМРО (ГЕРБ, СДС)

Петима кандидати за кмет на Тервел са регистрирани в Общинската избирателна комисия. Те са:

  • Станимир Недков Любенов
    Станимир Недков Любенов
  • 34. Костадин Николов Станчев
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Симеон Георгиев Симеонов
    ПП ГЕРБ
  • 55. Аксел Невзат Наз-Исмаилова
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Пламен Христов Желязков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Десет партии са регистрирали свои кандидати за общински съветници в Тервел. Те са: НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ, Земеделски съюз „Ал. Стамболийски“, ПП Народна партия свобода и достойнство, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“, ВОЛЯ, Движение за права и свободи – ДПС, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, ПП БЗНС и ПП ГЕРБ.

Кандидатите за кмет на кметство в Тервелско са:

Балик

  • 43. Ханъмсер Осман Асан
    ПП ГЕРБ
  • 55. Джемалдин Ниязи Ахмед
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Димитър Енчев Радев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Безмер

  • 39. Борис Йорданов Радев
    ПП Народна партия свобода и достойнство
  • 43. Бейхан Вейсел Ахмед
    ПП ГЕРБ
  • 51. Галя Иванова Рашева
    ВОЛЯ
  • 55. Гьоксел Гюрсел Мюрсел
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Милен Петров Николов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Божан

  • 39. Ерджан Ахмед Мехмед
    ПП Народна партия свобода и достойнство
  • 43. Сезгин Юсуф Мехмед
    ПП ГЕРБ
  • 55. Ердинч Салиев Мехмедов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Атидже Мехмедова Испа
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Бонево

  • 39. Салим Нуридин Феим
    ПП Народна партия свобода и достойнство
  • 43. Мустан Заит Мустан
    ПП ГЕРБ
  • 55. Шефкъ Мюджелиб Джефер
    Движение за права и свободи – ДПС

Главанци

  • 39. Елмаз Невзат Мехмед
    ПП Народна партия свобода и достойнство
  • 43. Али Ибрям Амид
    ПП ГЕРБ
  • 55. Междие Невзат Насъф
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Марийка Иванова Русева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Градница

  • 43. Танер Шюкри Ниязи
    ПП ГЕРБ
  • 55. Мехмедали Осман Мехмедали
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Неджати Сабит Феим
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Жегларци

  • 43. Марияна Стоянова Колева
    ПП ГЕРБ
  • 55. Муталиб Исмаил Халил
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Величка Спиридонова Атанасова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Зърнево

  • 43. Гюлай Неджиб Бекир
    ПП ГЕРБ
  • 55. Юнал Сали Хамид
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Бекир Бейтула Хюсеин
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Каблешково

  • 39. Шенол Мехмед Хасан
    ПП Народна партия свобода и достойнство
  • 43. Георги Николов Николов
    ПП ГЕРБ
  • 55. Алтан Адинан Сиязим
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Радослава Райчева Петрова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Коларци

  • 39. Кемал Назмиев Назифов
    ПП Народна партия свобода и достойнство
  • 43. Тефик Сали Ибрям
    ПП ГЕРБ
  • 55. Фикрет Ешреф Мюрсел
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Веселин Димитров Вълев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Нова Камена

  • 43. Маринела Лазарова Димитрова
    ПП ГЕРБ
  • 56. Петър Петров Петров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Орляк

  • 43. Мустафа Салим Ибраим
    ПП ГЕРБ
  • 55. Юркие Емин Мустафа
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Тургут Хасан Тефик
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Полковник Савово

  • 43. Руждет Давуд Курбан
    ПП ГЕРБ
  • 55. Мерткан Шенеров Исмаилов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Рейхан Селим Сабит
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Попгруево

  • 39. Февзи Хамидов Османов
    ПП Народна партия свобода и достойнство
  • 43. Басри Ибрямов Халидов
    ПП ГЕРБ
  • 55. Февзи Алиев Османов
    Движение за права и свободи – ДПС

Честименско

  • 34. Боян Стоянов Маринов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 43. Мария Георгиева Петрова
    ПП ГЕРБ
  • 55. Незиля Ахмед Насуф
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Садифе Илмаз Юсмен
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Седем кандидати за кмет са регистрирани в Общинската избирателна комисия в Генерал Тошево.

  • Росица Иванова Стоянова
    Местна коалиция ГЕРБ(СДС)
  • Коста Иванов Костов
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ПП „НИКОЛА ПЕТКОВ“ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
  • 4. Димчо Господинов Кръстев
    ПП АТАКА
  • 34. Петър Стоянов Атанасов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 51. Иван Гавраилов Петров
    ВОЛЯ
  • 56. Валентин Вълчев Димитров
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 66. Стойо Йорданов Стоев
    „ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

Девет партии са регистрирали кандидатски листи за Общински съвет Генерал Тошево. Те са: ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, ПП АТАКА, НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ, МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ПП „НИКОЛА ПЕТКОВ“ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ), БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, Местна коалиция ГЕРБ(СДС), ВОЛЯ, Движение за права и свободи – ДПС и„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ“ (ДА България, ДСБ, Зелено движение).

В Общинската избирателна комисия – Ген. Тошево, са регистрирани и кандидати за кмет на кметство:

Василево

  • Димитър Тодоров Димитров
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ПП „НИКОЛА ПЕТКОВ“ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
  • 56. Илиян Николов Колев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Йовково

  • 55. Алибрям Хасан Сали
    Движение за права и свободи – ДПС

Кардам

  • Йорданка Симеонова Ангелова
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ПП „НИКОЛА ПЕТКОВ“ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
  • 34. Христо Иванов Христов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 56. Георги Събев Николов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Къпиново

  • Ерсин Лютфиев Емурлов
    Местна коалиция ГЕРБ(СДС)
  • 56. Гюлтен Демирова Хаджисалиева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Люляково

  • Костадин Атанасов Костадинов
    ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ за избор на кмет на кметство
  • Иван Димитров Иванов
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ПП „НИКОЛА ПЕТКОВ“ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
  • Стоян Василев Стоев
    Местна коалиция ГЕРБ(СДС)
  • 55. Хатидже Шакир Хасан
    Движение за права и свободи – ДПС

Присад

  • Генчай Закифова Юмерова
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ПП „НИКОЛА ПЕТКОВ“ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
  • 55. Стефан Младенов Христов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Севджан Исмаил Асанова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Пчеларово

  • Димитър Александров Димитров
    Местна коалиция ГЕРБ(СДС)
  • 56. Антон Илиев Атанасов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Росица

  • Димитричка Василева Стоянова
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ПП „НИКОЛА ПЕТКОВ“ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
  • 51. Николай Димитров Димитров
    ВОЛЯ
  • 56. Георги Недев Недев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Спасово

  • Илгин Айдън Изетов
    Местна коалиция ГЕРБ(СДС)
  • Иван Донев Колев
    МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ПП „НИКОЛА ПЕТКОВ“ (ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ)
  • 51. Георги Тодоров Георгиев
    ВОЛЯ
  • 55. Александър Албенов Стефанов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Андреан Стефанов Симеонов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Петима кандидати за кмет на Община Добричка са регистрирани в ОИК. Те са:

  • 1. Деньо Паскалев Славов
    ПП БЗНС
  • 27. Стоян Димов Пенев
    коалиция Ние, Гражданите
  • 55. Ердинч Илияз Хаджиев
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Соня Иванова Георгиева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Дико Иванов Иванов
    ГЕРБ (ЗНС)

Кандидатски листи за общински съветници в Община Добричка са реристрирали 10 партии и коалиции. Те са ПП БЗНС, ПП АТАКА, ПП АБВ (Алтернатива за българско възраждане), Коалиция „Ние, Гражданите“, ВОЛЯ, ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“, Движение за права и свободи – ДПС, БСП ЗА БЪЛГАРИЯ, ПП Съюз на свободните демократи и Местна коалиция ГЕРБ (ЗНС).

За кметове на кметства в Община Добричка са регистрирани:

Алцек

  • 55. АКИФ АМЕТ САЛИМ
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Билгин Айдън Ахмед
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Евгени Емилов Игнатов
    ГЕРБ (ЗНС)

Батово

  • 14. Христо Иванов Бъчваров
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 55. Венцислав Ангелов Николов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Стоян Димитров Стоянов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Мариана Михаилова Димитрова
    ГЕРБ (ЗНС)

Бенковски

  • 55. Осман Ибрям Осман
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Шабан Рамадан Караали
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Божурово

  • 55. Мюзефер Алис Асан
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 67. Милен Атанасов Иванов
    ГЕРБ (ЗНС)

Бранище

  • 67. Димитър Николов Димитров
    ГЕРБ (ЗНС)

Ведрина

  • 55. Танер Ердуган Юсеин
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Красимира Иванова Атанасова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Георги Стоянов Георгиев
    ГЕРБ (ЗНС)

Воднянци

  • 55. Атти Рашид Мустафа
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 67. Светлин Стефанов Михайлов
    ГЕРБ (ЗНС)

Победа

  • 55. Исин Ереджеб Исин
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 67. Галин Първанов Иванов
    ГЕРБ (ЗНС)

Дончево

  • 55. Еркал Кязим Акъ
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Виолета Иванова Желева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Паун Енев Станчев
    ГЕРБ (ЗНС)

Енево

  • 55. Ремзи Февзи Кямил
    Движение за права и свободи – ДПС

Житница

  • 56. Димитричка Иванова Тодорова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Йордан Божанов Господинов
    ГЕРБ (ЗНС)
  • 68. Антон Росенов Георгиев
    Антон Росенов Георгиев

Карапелит

  • 34. Атанас Петров Атанасов
    ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
  • 55. Ивелин Дойчев Борисов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Георги Димов Петков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Светослав Коев Коев
    ГЕРБ (ЗНС)

Козлодуйци

  • 56. Румянка Стоянова Колева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Мариян Илиев Маринов
    ГЕРБ (ЗНС)

Лясково

  • 67. Божко Калчев Божков
    ГЕРБ (ЗНС)

Ловчанци

  • 69. Иван Желязков Иванов
    Иван Желязков Иванов

Ломница

  • 55. Гюлер Анисова Юнусова
    Движение за права и свободи – ДПС

Овчарово

  • 55. Севдалина Иванова Христова
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Николай Петров Николов
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Светла Николова Петкова
    ГЕРБ (ЗНС)

Одърци

  • 14. Марин Димов Димитров
    Политическа партия АБВ (Алтернатива за българско възраждане)
  • 55. Калин Димитров Маринов
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Станка Георгиева Мирчева
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Митко Стоянов Желязков
    ГЕРБ (ЗНС)

Паскалево

  • 53. Веселина Иванова Василева
    ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ „НИКОЛА ПЕТКОВ“
  • 56. Живко Христов Желев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Мария Колева Бонева
    ГЕРБ (ЗНС)

Плачидол

  • 56. Атанас Димитров Пенев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Стефан Иванов Димов
    ГЕРБ (ЗНС)

Подслон

  • 55. Севнур Хайредин Ибрям
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 67. Веселин Иванов Димитров
    ГЕРБ (ЗНС)

Смолница

  • 21. Евгени Статев Гочев
    ПП Съюз на свободните демократи
  • 55. Ялчин Шукри Иса
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 67. Живко Трифонов Михалев
    ГЕРБ (ЗНС)

Стефаново

  • 55. Денис Ердинч Фаик
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 67. Марин Георгиев Хаджийски
    ГЕРБ (ЗНС)

Стожер

  • 21. Щерко Иванов Щерев
    ПП Съюз на свободните демократи
  • 55. Илко Мариянов Митков
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Венцислав Иванов Недков
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Васил Тодоров Божилов
    ГЕРБ (ЗНС)

Фелтфебел Денково

  • 55. Берол Ахмед Али
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 67. Зюфтю Реджеб Якуб
    ГЕРБ (ЗНС)

Царевец

  • 56. Маргарита Добрева Стоянова
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Черна

  • 55. Виолета Петкова Стоянова
    Движение за права и свободи – ДПС
  • 56. Иван Марев Георгиев
    БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
  • 67. Ридван Ремзи Алиев
    ГЕРБ (ЗНС)
Print Friendly, PDF & Email