22.07.2024

ОИК обяви състава на новия Общински съвет във Варна

ОИК обяви състава на новия Общински съвет във Варна. В списъка влизат 51 съветници от 12 формации.
Общинската избирателна квота е 1934 гласа.
ГЕРБ и „Продължаваме промяната – Демократична България“ ще разполагат с по равен брой съветници – 8; „Възраждане“ – 7; „Алтернативата на гражданите“ – 6; „Земеделски съюз Ал. Стамболийски“ и МК „Български гласъ“ – по 5; ДПС и „БСП за България“ – по трима; „Левицата“ и „Има такъв народ“ – по двама; СДС и МК „Свобода“ – по един.
Пълен списък:
Алекс Женев Илиев – МК Български гласъ
Антон Христов Апостолов – МК Български гласъ
Атанас Петров Драков – Земеделски съюз Ал. Стамболийски
Биляна Илиева Раева – ПП ГЕРБ
Благомир Рубинов Коцев – КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
Владислав Златков Бакалов – КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
Генадий Христов Атанасов – МК Свобода
Георги Иванов Георгиев – ВЪЗРАЖДАНЕ
Георги Иванов Кулински – КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
Давид Дакес Киркоров – КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
Даниела Стефанова Иванова – Димова – ПП ГЕРБ
Дилян Руменов Григоров – ВЪЗРАЖДАНЕ
Димитър Иванов Чутурков – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
Димо Иванов Димов – ЛЕВИЦАТА!
Диян Йорданов Атанасов – ВЪЗРАЖДАНЕ
Добромир Йорданов Джиков – Земеделски съюз Ал. Стамболийски
Жечка Добрева Георгиева – ПП ГЕРБ
Зорница Валентинова Василева – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
Ивайло Симеонов Костадинов – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
Иван Николаев Портних – ПП ГЕРБ
Иво Христов Балчев – КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
Йордан Юлиянов Кателиев – КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
Коста Георгиев Стоянов – ВЪЗРАЖДАНЕ
Красен Гошев Иванов – Земеделски съюз Ал. Стамболийски
Мария Иванова Ангелова – Дойчева – КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
Мария Тодорова Тодорова – ЛЕВИЦАТА!
Мартин Валентинов Димитров – КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
Мартин Димчев Димов – КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
Мартин Живков Златев – МК Български гласъ
Михаил Луков – КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
Николай Кръстев Костадинов – ВЪЗРАЖДАНЕ
Николай Стефанов Стефанов – КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
Павел Енев Раличков – БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
Сали Мехмедов Табаков – Движение за права и свободи – ДПС
Светлан Костов Златев – МК Български гласъ
Светослав Тодоров Йорданов – ВЪЗРАЖДАНЕ
Симеон Юлианов Тодоров – МК Български гласъ
София Любомирова Колева – КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
Станислав Юлиев Георгиев – Земеделски съюз Ал. Стамболийски
Стелиян Георгиев Севастиянов – КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
Стоян Георгиев Петков – ПП ГЕРБ
Тодор Иванов Балабанов – ПП ГЕРБ
Христо Атанасов Атанасов – Земеделски съюз Ал. Стамболийски
Христо Атанасов Димитров – КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ
Христо Вълев Кьосев – ПП ГЕРБ
Хълми Сейфиев Белев – Движение за права и свободи – ДПС
Цветелина Димитрова Атанасова – ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
Юлиян Белчев Станев – ПП ГЕРБ
Юлиян Каменов Губатов – ВЪЗРАЖДАНЕ
Юсмен Шакир Юсмен – Движение за права и свободи – ДПС
Янко Петров Станев – СДС

Print Friendly, PDF & Email