24.07.2024

Кои са кандидатите за районни кметове във Варна

46 са кандидатите, които ще се борят за кметските постове в петте района на Варна във вота на 29 октомври. Това показва справка в данните на Общинската избирателна комисия (ОИК).
Най-много са желаещите да заемат кметския стол в район „Приморски“ – 11 души, а най-малко са претендентите за позицията в район „Аспарухово“ – 7.
Район „Одесос“

  • Росен Димитров (ВЪЗРАЖДАНЕ)
  • Тодор Тодоров МК Свобода (ВМРО-БНД; Консервативна България, Бъдеще за родината)
  • Катерина Жейнова МК Партия на зелените (ПП МИР, ПП БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)
  • Биляна Раева (ПП ГЕРБ)
  • Николай Николов (Граждани за Общината)
  • Нишан Памукчиян (ЛЕВИЦАТА!)
  • Стойко Георгиев (ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД)
  • Цветнен Цветков (КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ)
  • Светлана Маркова (КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ)
  • Маринела Грудева (БСП ЗА БЪЛГАРИЯ)
    Район „Приморски“
  • Николай Ненов (ВЪЗРАЖДАНЕ)
  • Диана Вангелова МК Свобода (ВМРО-БНД; Консервативна България, Бъдеще за родината)
  • Красимир Жейнов (МК Партия на зелените (ПП МИР, ПП БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)
  • Людмила Колева – Маринова (ПП ГЕРБ)
  • Светослав Иванов (ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД)
  • Николай Желязков (КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ)
  • Веселин Василев (СДС)
  • Димитър Мантаров (БСП ЗА БЪЛГАРИЯ)
  • Ангел Киров (ПРАВОТО)
  • Илиян Карагьозов (ПП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД)
  • Януарий Вичев (ЛЕВИЦАТА!)
    Район „Младост“
  • Злати Иванов МК (Партия на зелените (ПП МИР, ПП БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)
  • Евгени Дянков (ПП ГЕРБ)
  • Стоян Стоянов (ПРАВОТО)
  • Людмил Бучев (ВЪЗРАЖДАНЕ)
  • Юлиян Минчев (ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД)
  • Илия Коев (КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ)
  • Димитър Костадинов (ЛЕВИЦАТА!)
  • Петър Петров (МК Свобода (ВМРО-БНД; Консервативна България, Бъдеще за родината)
  • Христо Видолов Христов (КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ)
  • Ирена Георгиева (БСП ЗА БЪЛГАРИЯ)
    Район „Владислав Варненчик“
  • София Колева (КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ)
  • Светлозар Златев (ЛЕВИЦАТА!)
  • Станислав Стоянов (ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД)
  • Венцислав Сивов (МК Свобода (ВМРО-БНД; Консервативна България, Бъдеще за родината)
  • Георги Йорданов (БСП ЗА БЪЛГАРИЯ)
  • Николай Костадинов (ПП ГЕРБ)
  • Павлин Пенев (ВЪЗРАЖДАНЕ)
  • Валентина Атанасова (МК Партия на зелените (ПП МИР, ПП БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)
    Район „Аспарухово“
  • Красимир Кондов МК Свобода (ВМРО-БНД; Консервативна България, Бъдеще за родината)
  • Сергей Христов (ВЪЗРАЖДАНЕ)
  • Ивайло Маринов (ПП ГЕРБ)
  • Цветелина Атанасова (ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД)
  • Анатоли Георгиев (КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ)
  • Силвия Димитрова (ЛЕВИЦАТА!)
  • Павел Лозанов (БСП ЗА БЪЛГАРИЯ)
Print Friendly, PDF & Email