16.04.2024

Наградиха педагози и директори на образователни институции за принос в развитието на образованието в община град Добрич

Пред паметника на Св. св. Кирил и Методий във вторник след обяд се проведе традиционната вече по случай 24 май церемония на награждаване на педагози и директори на образователни институции за принос в развитието на образованието в Община град Добрич. Кметът на Добрич Йордан Йорданов връчи отличията.

Плакет от кмета на Община град Добрич за детски градини и училища, които през учебната 2022/2023 година празнуват юбилейна годишнина от създаването си: 
Детска градина №8 „Бодра смяна” – 60 г.
Детска градина №10 „Слънчице“ – 55 г.
Средно училище „Димитър Талев“ – 35 г.
Грамота за принос в развитието на образованието в град Добрич по случай 24 май- Ден на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура и на славянската книжовност за учебната 2022/2023 г.

  1. Марияна Янкова Попова – Деветакова – старши учител в Детска градина №8 „Бодра смяна“
  2. Мима Желева Йорданова – старши учител в Детска градина №10 „Слънчице“
  3. Златинка Кирчева Великова – старши учител в Детска градина №12 „Щурче“
  4. Емилия Денчева Маринова – Иванова – старши учител в Детска градина №17 „Първи юни“
  5. Валя Любомирова Панайотова – директор на Детска градина №18 „Дора Габе“
  6. Нели Цанкова Станчева – старши учител в Детска градина №20 „Радост“
  7. Антоанета Атанасова Атанасова – старши учител в Детска градина №23 „Звездица“
  8. София Иванова Йорданова – учител в Детска градина №25 „Весела“
  9. Евгения Живкова Данова – старши учител по музика в Детска градина №26 „Звънче“
  10. Виолета Христова Божилова – директор на Детска градина №27 „Славейче“
  11. Марияна Димитрова Младенова – директор на Детска градина №32 „Зорница“
  12. Даринка Маринова Михнева – старши учител начален етап в Средно училище „Св. св. Кирил и Методий”
  13. Елица Иванова Георгиева – старши учител начален етап в Средно училище „Любен Каравелов“
  14. Павлина Пламенова Колева – учител по биология и химия в Средно училище „Любен Каравелов“
  15. Мартин Иванов Петров – учител по информационни технологии в Средно училище „Любен Каравелов“
  16. Валентина Миткова Селенска – старши учител по математика в Средно училище „Петко Рачов Славейков“
  17. Наталия Георгиева Георгиева – главен учител в начален етап в Средно училище „Петко Рачов Славейков“
  18. Рени Стоянова Бончева – старши учител начален етап в Основно училище „Христо Смирненски“
  19. Марийка Стефанова Недялкова – старши учител начален етап в Основно училище „Хан Аспарух”
  20. Даниела Йорданова Атанасова – старши учител начален етап в Средно училище „Димитър Талев“
  21. Пламен Димитров Димитров – ръководител на направление „Информационни и комуникационни технологии в Средно училище „Димитър Талев“
  22. Пламен Петров Димов – старши учител по физическо възпитание и спорт в Професионална гимназия по ветеринарна медицина „Проф. д-р Г. Павлов“
  23. Добринка Василева Георгиева – старши учител по физическо възпитание и спорт в Основно училище „Христо Ботев“
  24. Ивелина Желязкова Донева – учител по практика и теория в Професионална гимназия по транспорт, обслужване и лека промишленост
  25. Иванка Димитрова Бояджиева – учител по практика и теория в Професионална гимназия по транспорт, обслужване и лека промишленост
  26. Иванка Станчева Стоянова – старши учител начален етап в Средно училище „Св. Климент Охридски“
  27. Павлина Василева Станкова – старши учител по английски език в Езикова гимназия „Гео Милев“
  28. Магдалена Мариянова Иванова – учител начален етап в Основно училище „Стефан Караджа”
  29. Янка Иванова Йорданова – старши учител по география и икономика в Професионална гимназия по аграрно стопанство
  30. Надя Василева Петкова – учител по испански език в Частна профилирана гимназия по туризъм и предприемачество „Райко Цончев”
  31. Нина Александрова Ангелова – ресурсен учител в Регионален център за подкрепа на процеса на приобщаващото образование град Добрич
    Отличие за цялостен принос в развитието на образованието на град Добрич:
  32. Теменужка Атанасова – Директор на ДГ 12 „Щурче“
  33. Валентина Господинова – Директор на ДГ 20 „Радост“
Print Friendly, PDF & Email