05.08.2020

Добруджанска трибуна

Информационна агенция

Контролите на българските отбори – Зима 2020

Родните отбори започнаха подготовка за пролетния дял на шампионата на професионалния ни футбол. По традиция по-голямата част от тимовете от efbet Лига ще изкарат лагер в съседна Турция, като ще се базират в районите на Анталия и Алания. Sportal.bg ще ви направи свидетели на голяма част от срещите по терените на Турската ривиера. Някои отбори от Втора лига също ще пътуват до района, а останалите ще се готвят в домашни условия. Списъкът с контроли ще се обновява с обявяването на нови проверки от страна на клубовете.
Efbet Лига
Лудогорец – (Лагер в Белек 9 януари – 8 февруари)
18.01. 16:00 ч. Лудогорец – Пакси (Унгария)
22.01. 16:00 ч. Лудогорец – Пиаст (Полша)
29.01. 16:00 ч. Лудогорец – Кайрат (Казахстан)
01.02. 16:00 ч. Лудогорец – Цървена звезда (Сърбия)
06.02. 16:00 ч. Лудогорец – Ахмат (Русия)
07.02. 16:00 ч. Лудогорец – Слован (Словакия)
Левски – (Лагер в Алания 27 януари – 7 февруари)
30.01. Левски – Пюник (Армения)
03.02. Левски – Македония Гьорче Петров
04.02. Левски – Узбекистан до 19
06.02. Левски – Олександрия (Украйна)
Локомотив (Пловдив) – (Лагер в Белек 20 януари – 5 февруари)
14.01. Локомотив – Атлетик (Куклен) 1:1 ВИДЕО
17.01. Локомотив – Гигант (Съединение) – в България
23.01. Локомотив – Кайсар (Казахстан)
27.01. Локомотив – Землин Михаловце (Словакия)
31.01. Локомотив – Арка Гдиня (Полша)
04.02. Локомотив – Олимпик Донецк (Украйна)
08.02. Локомотив – Ботев (Враца) – в България
ЦСКА-София – (Лагер в Анталия (8 януари – 17 януари; лагер в Марбея 19.01 – 02 февруари)
16.01. ЦСКА-София – Каспий (Казахстан)
19.01. ЦСКА-София – Нюрнберг (Германия)
26.01. ЦСКА-София – Шонан (Япония)
Славия – (Лагер в Сиде 17 януари – 7 февруари)
19.01. Славия – Олександрия (Украйна)
21.01. Славия – Оренбург (Русия)
25.01. Славия – Спартакс Юрмала (Латвия)
29.01. Славия – Серед (Словакия)
02.02. Славия – ???
06.02. Славия – Мариупол (Украйна)
Черно море – (Лагер в Алания 18 януари – 2 февруари)
15.01. Черно море – Черноморец (Балчик) – в България
21.01. Черно море – Олександрия (Украйна)
23.01. Черно море – СКА Хабаровск (Русия)
28.01. Черно море – Македония Гьорче Петров (Македония)
05.02. Черно море – Черноморец (Балчик) – в България
05.02. Черно море – Локомотив (ГО) – в България
08.02. Черно море – Лудогорец 2 – В България
Арда – (Лагер в Белек 20 януари – 6 февруари)
17.01. Арда – Ботев (Гълъбово) – в България
22.01. Арда – ФК Прищина (Косово)
25.01. Арда – Динамо Тбилиси (Грузия)
28.01. Арда – ЦСКА 1948
01.02. Арда – ???
05.02. Арда – Иртиш (Казахстан)
Ботев (Пловдив) – (Лагер в Алания 16 януари – 28 януари)
15.01. Ботев – Марица – в България
18.01. Ботев – Олександрия (Украйна)
21.01. Ботев – Македония Гьорче Петров
25.01. Ботев – Чайка (Русия)
26.01. Ботев – ???
31.01. Ботев – Царско село – в България
08.02. Ботев – ЦСКА 1948 – в България
Берое – (Лагер в Белек 17 януари – 31 януари)
18.01. Берое – Ботошани (Румъния)
21.01. Берое – Сепси (Румъния)
24.01. Берое – Лехия Гданск (Полша)
27.01. Берое – Ордабаси (Казахстан)
30.01. Берое – Заглембе (Полша)
05.02. Берое – Нефтохимик – в България
08.02. Берое – Ботев (Гълъбово) – в България
Етър – (Лагер в Белек 17 януари – 31 януари)
15.01. Етър – Струмска слава
19.01. Етър – ???
22.01. Етър – ???
26/27.01 Етър – ???
30.01. Етър – ???
08.02. Етър – Литекс – в България
Дунав – (Лагер в Анталия, но още под върпос)
28.01 – Дунав – Литекс – в България
Царско село – (Лагер в Поморие 22 януари – 2 февруари)
18.01. Царско село – Септември (Симитли)
22.01. Царско село – Ботев (Гълъбово)
25.01. Царско село – Спартак (Варна)
28.01. Царско село – Нефтохимик
31.01. Царско село – Ботев (Пловдив)
Ботев (Враца) – (Лагер в Алания 20 януари – 31 януари)
24.01. Ботев (Враца) – Напредък (Сърбия)
27.01. Ботев (Враца) – ???
29.01. Ботев (Враца) – Силекс Кратово (Македония)
31.01. Ботев (Враца) – ???
05.02. Ботев (Враца) – Литекс – в България
08.02. Ботев (Враца) – Локомотив (Пловдив) – в България
Витоша (Бистрица) – (Лагер в Белек 23 януари – 7 февруари)

  • Контролите още не са обявени
    Втора лига
    Септември – (Лагер в Белек 19 януари – 13 февруари)
    25.01. Септември – Ниегерхаза (Унгария)
    29.01. Септември – Рипенсия (Румъния)
    01.02. Септември – Академия Пандев (Македония)
    05.02. Септември – Фарул (Румъния)
    08.02. Септември – Термалика (Полша)
    12.02. Септември – Нефтяхимик (Русия)
    ЦСКА 1948 – (Лагер в Белек 20 януари – 3 февруари)
    18.01. ЦСКА 1948 – Свиленград
    24.01. ЦСКА 1948 – Зенит 2 (Русия)
    28.01. ЦСКА 1948 – Арда
    01.02. ЦСКА 1948 – Аален (Германия)
    02.02. ЦСКА 1948 – Рапид Букурещ (Румъния)
    08.02. ЦСКА 1948 – Ботев (Пловдив)
    Монтана – (Лагер в Алания 27 януари – 7 февруари)
    18.01. Монтана – Спартак (Плевен) – в България
    24.01. Монтана – Спортист (Своге) – в България
    Локомотив (София) – (Лагер в Сиде 27 януари – 5 февруари)
    18.01. Локо (София) – Спортист Своге – в България
    25.01. Локо (София) – Надежда Доброславци – в България
    29.01. Локо (София) – Младост Лучани (Сърбия)
    01.02. Локо (София) – Фероникели (Косово)
    04.02. Локо (София) – Валмиера (Латвия)
    08.02. Локо (София) – Кариана
    Литекс – (Лагер в Ловеч)
    25.01. Литекс – Локомотив (ГО)
    29.01. Литекс – Дунав
    05.02. Литекс – Ботев (Враца)
    08.02. Литекс – Етър
    Хебър – (Лагер в Белек 13 януари – 5 февруари)
    15.01. Хебър – ФК Будаорш (Унгария)
    17.01. Хебър – Шахтьор Караганда (Казахстан)
    23.01. Хебър – Енисей Красноярск (Русия)
    30.01. Хебър – Аустрия Виена (Австрия)
    01.02. Хебър – Химки (Русия)
    04.02. Хебър – Арсенал-2 Тула (Русия)
    Нефтохимик – (Лагер в Поморие)
    18.01. Нефтохимик – Черноморец (Балчик)
    22.01. Нефтохимик – Созопол
    25.01. Нефтохимик – Ботев (Гълъбово)
    29.01. Нефтохимик – Царско село (София)
    01.02. Нефтохимик – Добруджа (Добрич)
    05.02. Нефтохимик – Берое
    08.02. Нефтохимик – Несебър
    Локомотив (Горна Оряховица)
    25.01. Локомотив (ГО) – Литекс
    05.02. Локомотив (ГО) – Черно море
    08.02. Локомотив (ГО) – Янтра
    Кариана – (Лагер в Сандански 20 януари – 31 януари)
    15.01. Кариана – Дреновец
    23.01. Кариана – Лудогорец 2
    25.01. Кариана – Струмска слава
    29.01. Кариана – Беласица
    31.01. Кариана – Вихрен
    08.02. Кариана – Локомотив (София)
    Пирин – (Лагер в Алания)
    24.01. Пирин – Левски до 19
    29.01. Пирин – Нефтяхимик (Русия)
    01.02. Пирин – ???
    05.02. Пирин – Термалика (Полша)
    Ботев (Гълъбово)
    17.01. Ботев (Гълъбово) – Арда
    22.01. Ботев (Гълъбово) – Царско село
    25.01. Ботев (Гълъбово) – Нефтохимик
    29.01. Ботев (Гълъбово) – Локомотив (ГО)
    08.02. Ботев (Гълъбово) – Берое
    Черноморец (Балчик)
    15.01. Черноморец (Балчик) – Черно море
    18.01. Черноморец (Балчик) – Нефтохимик
    05.02. Черноморец (Балчик) – Черно море
    Лудогорец 2
    23.01. Лудогорец 2 – Кариана
    08.02. Лудогорец 2 – Черно море
    тумска слава
    15.01. Струмска слава – Етър
    22.01. Струмска слава – Беласица
    25.01. Струмска слава – Кариана
    29.01. Струмска слава – Вихрен
    01.02. Струмска слава – Кюстендил
    08.02. Струмска слава – ЦСКА-София до 19
    Поморие
    Няма яснота
    Спартак (Плевен)
    18.01. Спартак (Плевен) – Монтана
    29.01. Спартак (Плевен) – Павликени
    01.02. Спартак (Плевен) – Чавдар Етрополе
    Спартак (Варна)
    11.01. Спартак (Варна) – Спартак (Варна) до 19
    15.01. Спартак (Варна) – Созопол
    25.01. Спартак (Варна) – Царско село
    01.02. Спартак (Варна) – Подейдон (Румъния)
    05.02. Спартак (Варна) – Несебър

sportal.bg

Print Friendly, PDF & Email