
Електроразпределение Север АД, Разпределителен обслужващ център Силистра и Добрич уведомява своите клиенти, че:
В периода 16.11.2022 – 17.11.2022 г., от 08:30 ч. до 16:30 ч., поради извършване на обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия , ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Рогачево: ул. Латинка, ул. Синчец и част от ул. Лозар в началото на село Рогачево.
В периода 14.11.2022 – 16.11.2022 г., от 08:30 ч. до 17:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия , ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: Община Каварна: к-кс „Русалка”; „Сидом” ООД; ВяЕЦ Българево 1; ВяЕЦ Българево 2; „УП 3”; „УП 26”.
В периода 14.11.2022 – 16.11.2022 г., от 08:30 ч. до 09:00 ч. и от 16:30 ч. до 17:00 ч., поради извършване на оперативни превключвания на съоръженията за доставка на електроенергия , са възможни смущения на електрозахранването в района на: Община Каварна: с. Българево; к-кс Русалка; Мидена ферма „Дълбока“; „Зеленка“; Интерсел България ЕООД; „Нефт и Газ“; обекти на нос Калиакра; „ВиК“; Смарт Асес Сървисиз ЕООД.
Електроразпределение Север АД, Разпределителен обслужващ център Силистра и Добрич се извинява на своите клиенти за възникналото неудобство и се надява на разбиране.
Допълнителна информация можете да получите на тел. 0700 1 61 61
Още новини
ПЛАНОВИ ПРЕКЪСВАНИЯ НА ЕЛЕКТРОЗАХРАНВАНЕ НА 3 АПРИЛ
Електроразпределение Север АД, Разпределителен обслужващ център Силистра и Добрич уведомява своите клиенти, че:
Електроразпределение Север АД, Разпределителен обслужващ център Силистра и Добрич уведомява своите клиенти, че: